Części do przyczep kempingowych i kamperów , oraz duży wybór akcesoriów turystycznych. Firma nasza jest importerem produktów z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Holandii.

Jesteśmy przedstawicielami firm Reimo, Fiamma, Midland, Votronic, Dometic, Truma, Purple Line, Led Autolamps, Thule, Trigano, Movera, i wiele innych. Cały czas poszerzamy naszą stałą ekspozycję, jak również sprowadzamy nietypowe części na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak również hurtową dla serwisów i sklepów na dogodnych warunkach.

Dzięki kilkuletnim staraniom, atrakcyjnej lokalizacji i kompleksowej obsłudze – udało nam się stworzyć miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników aktywnej turystyki.

Kompleksowa obsługa od sprzedaży do serwisu – spowoduje, że każdy wyjdzie od nas zadowolony, otrzymawszy pełne wsparcie i wyczerpujące informacje o potrzebnych produktach. Nasz serwis działa kreatywnie i fachowo – dopasujemy, odbudujemy, naprawimy i zabezpieczymy wszystko na co może niedomagać wasza przyczepa bądź kamper.

Jako autoryzowany dealer i serwis przyczep kempingowych Niewiadów, oferujemy państwu pełną ofertę producenta. Wykonujemy kompleksowe remonty i bieżące naprawy przyczep N126. Instalujemy dodatkowe wyposażenie i oraz przeprowadzamy okresowe przeglądy.

 

×

Koszyk